ADRENALİN PARK 18-21 MAYIS’DA SPOR VE TURİZM ZİRVESİNE EV...
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam

ADRENALİN PARK 18-21 MAYIS'DA SPOR VE TURİZM ZİRVESİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Gürsu Belediyesinin Bursa'ya kazandırdığı Adrenalin Park, Dünya'nın ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelecek olan Medya mensuplarını ağırlayacak. Zirve, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği tarafından organize edilecek. Foto albüme bakınız...

08 Mayıs 2019 - 18:18 - Güncelleme: 08 Mayıs 2019 - 18:29

Ericek Göleti & Adrenalin Park

Bursa’nın kazandığı yeni değerlerden birisi Ericek Göleti. Bursa da gezilecek yerler listenize eklemeniz gereken, sizi dinlendirecek, haftanın yorgunluğunu atabileceğiniz çok güzel bir destinasyon. Burada piknik yapabilir, gölün etrafında ve çevresinde yürüyüş yapabilir, balık tutabilir, yeni açılan Adrenalin Parkta keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda da kamp alanı olarakta çok ideal bir yer.  Henüz tam keşfedilmediği içinde doğal güzelliğini korumakta. Şimdi detaylı olarak Ericek Göleti nerede? Nasıl Gidilir? Neler yapılır inceleyelim.

Öncelikle bu başlıklara hemen ulaşabilirsiniz.

Ericek Göleti

Ericek Göleti Katırlı Dağlarının eteklerinde sulama amacı ile oluşturulmuş yapay bir gölettir. Gürsu ilçesine bağlıdır. Şehir merkezinden 36 km uzaktadır. Gidiş yolu ne güzel ne de kötü diyebilirim, dikkatli gitmenizde fayda var. İçerisinde piknik alanları ve adrenalin parkı ile güzel vakitler geçirebileceğiniz bir alan. Unutmadan giriş ücreti 5 TL bunu da söylemekte fayda var.

Not : Ericek gölünün bir çok yerinde telefon çekmiyor fakat baz istasyonu kurulumu için belediyenin çalışmaları devam ediyor, bunu da söylemeden geçmeyelim.

Bu manzarayı görmek için illaki drone ihtiyaç yok 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Temmuz ayında Erzurum'da 17 şirket kuruldu
Temmuz ayında Erzurum'da 17 şirket kuruldu
Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Güven'in mutlu günü
Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Güven'in mutlu günü