AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam

AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ

AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi ve Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Av. Emine Yavuz Gözgeç’in Ankara’da misafiri olan Osmangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Kurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığını da ziyaret etti.

08 Şubat 2019 - 09:46

TBMM’de AK Parti’nin haftalık Grup Toplantısına katılan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de görüşen Osmangazi’li AK Kadınlar, Ankara’daki temasları sırasında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’la da görüştüler.

 

Ziyaret ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi ve Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Av. Emine Yavuz Gözgeç, “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk, Osmangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Kurt ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlamaktan çok memnun oldu. Sayın Bakanımız ile sosyal politikalar konusunda istişarelerde bulunduk” dedi.

 

Ankara’daki temaslarının ardından açıklama yapan AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Kurt da kendilerini ağırlayan Vekil Gözgeç’e teşekkür ederken, Ankara’da çok verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mazıdağı'nda çıkan yangında 300 dönüm ağaçlık alan kül oldu
Mazıdağı'nda çıkan yangında 300 dönüm ağaçlık alan...
Darp edilmişti, zanlıyı görme engellilere baston alması şartı ile affetti
Darp edilmişti, zanlıyı görme engellilere baston alması şartı...