Barış Pınarı Harekatı’na destek için türkü besteledi:...

Barış Pınarı Harekatı'na destek için türkü besteledi: "Gör evlat"

Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır Anneleri için sosyal medyada paylaştığı "Analar Ağlamasın" türküsüyle gündem olan, bağlama virtüözü Yudum, Barış Pınarı Harekatı için,...

10 Ekim 2019 - 16:27 - Güncelleme: 10 Ekim 2019 - 16:27

Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır Anneleri için sosyal medyada paylaştığı "Analar Ağlamasın" türküsüyle gündem olan, bağlama virtüözü Yudum, Barış Pınarı Harekatı için, Mehmetçiğimize moral olsun diye "Gör Evlat" adlı eseri yaptı.
Kızına sürekli vatan sevgisini, millet aşkını anlattığını belirten Yudum, "Tek isteğim onun vatanına, milletine, bayrağına sahip çıkan bir birey olarak büyümesi. Ülkemiz yıllardır zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçte her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bunu da tarihimize bakarak sağlarız. Ben kızıma işlemeye çalıştığım vatan, bayrak, millet aşkını tüm gençlerimize aşılamak zorunda olduğumu düşünerek bu eseri yaptım. Umarım "Gör Evlat" Mehmetçiğimize moral olacak ve Barış Pınarı Harekatıyla, Türkiye Cumhuriyetinin barışı ne kadar önemsediğini tüm dünyaya gösterecek" dedi.
Yudum, sosyal medyada "Gör Evlat" türküsünü paylaştı.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çamburnu çöp depolama tesisi için "Facia yaşanabilir" uyarısı
Çamburnu çöp depolama tesisi için "Facia yaşanabilir"...
Muş'ta "Üniversitelerarası Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası" startı verildi
Muş'ta "Üniversitelerarası Kayaklı Koşu Türkiye...
www.gazeteabc.com