Başkan Atasoy: "KKTC’nin markalaşmış ürünlerinin...
  • Reklam
  • Reklam

Başkan Atasoy: "KKTC'nin markalaşmış ürünlerinin ihracatı için yeni girişimlerde bulunacağız"

Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, yavru vatanda KKTC'nin markalaşmış ürünlerinin dünyaya ihracatı için yeni...

24 Şubat 2020 - 15:24 - Güncelleme: 24 Şubat 2020 - 15:24

Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, yavru vatanda KKTC'nin markalaşmış ürünlerinin dünyaya ihracatı için yeni girişimlerde bulunmayı düşündüklerini söyledi.
Başkan Atasoy ve beraberindeki heyet, Kıbrıs Türk Sanayi Odası Başkanı Candan Avunduk'u ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Atasoy, KKTC'de yatırım yapmak isteyen iş adamlarına yavru vatan Kıbrıs'ın kalkınması için çağrıda bulunacaklarını ve teşvik edeceklerini söyledi. Özellikle de sanayi alanında yeni yatırımların kazandırılması için girişimde bulunacaklarını ifade eden Başkan Atasoy, bunun yanında KKTC'nin markalaşmış ürünlerinin dünyaya ihracatı için yeni girişimlerde bulunmayı düşündüklerini aktardı.
Başkan Avunduk ise ULUSKON ile iş birliği yapmaktan dolayı heyecanlı olduklarını kaydederek, Kıbrıs'ın dünyada tanıtımı ve tanınması için uzun yıllardır çalışmalar yapan Başkan Atasoy'a teşekkür etti.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Suat
    8 ay önce
    EMİNE NEZAKET ATASOY nitelikli dolandırıcıdır. Türkiye ve yurt dışında dolandırmadığı turizmci kalmamıştır. yaklaşık 100 firma mağdur durumdadır. önceden SANKON adı altında dolandırdılar şimdide ULUSKON olarak insanları tuzaklarına düşürmeyi beklemektedir. dikkat edin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul'daki trafik yoğunluğu havadan görüntülendi
İstanbul'daki trafik yoğunluğu havadan görüntülendi
Tekirdağ sokaklarındaki canlar unutulmadı
Tekirdağ sokaklarındaki canlar unutulmadı
www.gazeteabc.com