Bu görüntü Hülya Avşar’ın başına iş açtı
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Bu görüntü Hülya Avşar'ın başına iş açtı

Ünlü oyuncu Hülya Avşar namı değer Avşar Kızının başı belada sosyal medya hesabından paylaştığı görüntü başına iş açtı eğer doğru olduğu kanıtlanırsa belki de ceza bile alır. Sosyal medyada son zamanlarda moda haline gelen bir paylaşım Hülya Avşar'ın başını bir hayli ağrıtacağa benziyor.

26 Temmuz 2018 - 19:14

Avşar Kızı Bu Kez Yandı Bu Görüntüler Başına Bela Oldu ..
Ünlü oyuncu Hülya Avşar namı değer Avşar Kızının başı belada sosyal medya hesabından paylaştığı görüntü başına iş açtı eğer doğru olduğu kanıtlanırsa belki de ceza bile alır. Sosyal medyada son zamanlarda moda haline gelen bir paylaşım Hülya Avşar'ın başını bir hayli ağrıtacağa benziyor
Oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar'ın Balıkesir’in Ayvalık ilçesindeki tatili sırasında yaptığı ‘Do the Shiggy' dansına ilişkin, trafiği tehlikeye düşürüp düşürmediğinin belirlenmesi için Kaymakam Gökhan Görgülüarslan inceleme talimatı verdi.
Aracın sürücüsüz hareket ettiği belirlenirse, Hülya Avşar hakkında cezai işlem uygulanacak.
Sosyal medyada ‘Do the Shiggy' olarak bilinen dans akımına, Hülya Avşar da katıldı. Tatil yaptığı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde hareket halindeki aracından inip yolda dans eden Avşar, bu görüntüleri de Instagram'a yükledi.
Görüntüler hızla yayılırken, Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Hülya Avşar'ın trafiği tehlikeye düşürme ihtimaline karşın inceleme yapılması talimatı verdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TFF 1. Lig: BB Erzurumspor: 2 - İstanbulspor: 2
TFF 1. Lig: BB Erzurumspor: 2 - İstanbulspor: 2
Diyadin'de 40 kişinin karıştığı taşlı sopalı kavganın ardından barış sağlandı
Diyadin'de 40 kişinin karıştığı taşlı sopalı kavganın...