BURSASPOR DA MAKAM ODASI ATATÜRK İLE BULUŞTU

BURSASPOR DA MAKAM ODASI ATATÜRK İLE BULUŞTU

Bursaspor da geçtiğimiz hafta yapılan seçimli genel kurulda, Emin Adanur'un listesi kazanmış ve Bursaspor'un yeni başkanı seçilen iş adamı Emin Adanur, başkanlık odasında ilk toplantısını yönetim kurulu ile yapmıştı. İlk toplantıda çekilen fotoğrafta başkanlık makamında Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının olması olumlu yönde değerlendirilirken, Atatürk'ün olmaması büyük eleştirilere yol açmıştı. Ben de başkan Adanur'a dün mesaj atarak eleştirimi dile getirmiştim.

09 Haziran 2021 - 11:49

Bursaspor da geçtiğimiz hafta yapılan seçimli genel kurulda Emin Adanur'un listesi kazanmış ve Bursaspor'un yeni başkanı seçilen iş adamı Emin Adanur Başkanlık odasında ilk toplantısını yönetim kurulu ile yapmıştı.

İlk toplantıda çekilen fotoğrafta başkanlık makamında Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının olması olumlu yönde değerlendirilirken, Atatürk'ün olmaması büyük eleştirilere yol açmıştı. Ben de başkan Adanur'a dün mesaj atarak eleştirimi dile getirmiştim.

Başkan Emin Adanur, bu sabah Whatsapp dan bana mesaj atarak gereğinin yapıldığını, biz geldiğimizde bu şekildeydi, biz de günün atmosferi nedeni ile gözden kaçırmışız dedi.

Telefon konuşmamızda başkan Adanur, "şahsen size teşekkür edeiyorum hatırlatmanız ve eleştiriniz için" diyerek, gereğinin yapıldığını söyledi.

Böylelikle Adanur başkan Bursaspor makam odasına ve Bursaspora yakışır bir tavır sergiledi. Atatürk portresi olması gereken yere asıldı.

DÜN

BÜGÜN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobil tamponunda mahsur kalan kedi kurtarıldı
Otomobil tamponunda mahsur kalan kedi kurtarıldı
Hisarmak TME Fuarı'na hazır
Hisarmak TME Fuarı'na hazır
www.gazeteabc.com