‘Daha Yapacak Çok İşimiz Var’

‘Daha Yapacak Çok İşimiz Var’

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem’in, Fethiye Mahallesi’ndeki seçim ofisi törenle açıldı

18 Mart 2019 - 11:42

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem’in "Nilüfer'in Kalbi" olarak adlandırılan seçim ofislerinin 4’ncüsünün açılışı Fethiye Mahallesi’nde yapıldı. 

Ofisin açılış törenine, CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, CHP Bursa Eski Milletvekili Ceyhun İlgin, Milli Savunma ve Milli Eğitim Eski Bakanı Turhan Tayan, CHP ve İYİ Parti Nilüfer ilçe yönetici ve üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Burada yaptığı konuşmada, Fethiye'nin Nilüfer'in en eski mahallelerinden biri olduğunu belirten Erdem, "15 yıldır Nilüfer için bilikte çalıştığımız sayın Mustafa Bozbey'i Büyükşehir Belediye Başkanlığı için gönderirken ‘Daha Yapacak Çok İşimiz Var’diyerek Nilüfer için yola çıktık. Hizmetlerimizi daha da arttırarak kent yönetimine adayız. Projelerimizi açıkladık. Nilüfer, yeni dönemde daha da çok gülümseyecek" diye konuştu. Erdem, önümüzdeki dönem yeni nesil belediyecilik anlayışını Nilüfer'de toplumun tüm kesimleriyle birlikte uygulayacaklarını ifade ederek, şunları söyledi:

"Genci, çocuğu, kadını, erkeği, emeklisi, işçisi, memuru, esnafı, sanayicisi, çiftçisi ve yaşlısıyla Nilüferlilere daha da mutlu yaşayacakları bir kent sunacağız. Hep birlikte el ele vererek, Nilüfer’i daha mutlu bir geleceğe taşımak için önümüzdeki dönem daha da çok çalışacağız. Nilüferliler olarak siz, bunları hak ediyorsunuz. Bunun için desteklerinizi bekliyoruz. 31 Mart günü Büyükşehir'de Mustafa Bozbey'e, Nilüfer'de bendenize ve elbette ki meclis üyelerimize oylarınızı bekliyoruz. Bir daha kimsenin kolay kolay elde edemeyeceği oy çokluğuyla Nilüfer'i birlikte yöneteceğiz."

ÖRNEK İLÇE NİLÜFER...

CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan da Nilüfer'in Bursa'nın ve Türkiye'nin örnek ilçelerinden biri olduğunu dile getirerek, "İnanıyorum ki 31 Mart günü Turgay Erdem'in seçilmesiyle sadece Nilüfer'de değil, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey'in seçilmesiyle de tüm Bursa gülümseyecek" dedi.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖNCE ÜRETTİLER SONRA PAZARDA SATTILAR
ÖNCE ÜRETTİLER SONRA PAZARDA SATTILAR
Ceza’dan unutulmaz performans
Ceza’dan unutulmaz performans
www.gazeteabc.com