İYİ’ler Nilüfer Kongresini yaptı
  • Reklam
  • Reklam

İYİ'ler Nilüfer Kongresini yaptı

Hafta sonu İYİ Parti Nilüfer ilçe Teşkilatı 2. olağan kongresini yaptı. Covit 19 tedbirleri alınarak yapılan kongreye sadece delegeler ve basın davet edildi. Levent Öncü tek aday olarak girdiği kongrede tüm oyları alarak güven tazeledi.

06 Temmuz 2020 - 11:16 - Güncelleme: 06 Temmuz 2020 - 11:46

Kongre öncesinde konuşma yapan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. İsmail Tatlıoğlu " Türkiye ilk kez gerçek bir Muhalefet ile tanıştı" dedi.

İlçe başkanı Levent Öncü ise konuşmasında Hükümetin  İstanbul yaklaşımları üzerinden vurgu yaparak, Bursa ya gelince ters köşe oluyorsunuz dedi.

Öncü konuşmasında "Önceden millet ormandan yakmak için odun keserdi, devlet ise ormanı milletten kollamaya çalışırdı, geldiğimiz bu durumda ise millet ormanlarını devletten kurtarmaya çalışıyor" dedi. 

Hasan Toktaş'dan Turgay Erdem'e " Son seçimler de Nilüferde %16 nın üzerinde oy alarak, seçilmenize büyük destek veren İYİ partililer Nilüferi yönetmekde de sizi mahcup etmezler" diyerek, Turgay Erdem den İYİ Partililer adına görev istedi. 

Kongreye, İyi Parti genel başkan yardımcısı Ahmet Kamil Erozan'ın yanı sıra, CHP Nilüfer ilçe Başkanı Fırat Yılmaz ve yönetim kurulundan bazı üyeler, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Saadet partisi Nilüfer İlçe başkanı Salih gümüş, Gelecek Partisi Nilüfer İlçe Başkanı Bahar Pervin Taş, İş admı ve İYİ Parti Milletvekili adayı Sami Bilge de katıldı. 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beton altında sıkışan yavru köpeğe yardım eli
Beton altında sıkışan yavru köpeğe yardım eli
ÇEŞKA Başkanı Berna Güler'in oğlu koronadan öldü
ÇEŞKA Başkanı Berna Güler'in oğlu koronadan öldü
www.gazeteabc.com