“İYİ Parti Seçime hazır”
  • Reklam
  • Reklam

“İYİ Parti Seçime hazır”

İYİ Parti seçime tam olarak hazır. Seçim görevlileri sandık başına tek tek geçecek.

30 Mart 2019 - 16:13

 Millet İttifakı sandık güvenliği çalışması kapsamında görevlerinin başına geçmeye hazır haldeler. 


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener sandık görevlilerine seslendiği konuşmasında, "Geçen seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de yüzümüzü ak edeceksiniz" ifadelerini kullandı.  Meral Akşener, sandık görevlilerine şu seslendi.: "Sevgili seçim güvenliği ekipleri ve sandık görevlileri  kardeşlerim! Sahada başta adaylarımız olmak üzere yaptığı çalışmaların neticesinde milletimiz adaylarımız arkadasındadır. Bundan sonraki kahramanlar sizlersiniz. Sandık güvenliğini sağlayacaksınız. Ve geçen seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de yüzümüzü ak edeceksiniz. Sizlere başarılar diliyorum. " ifadelerini kullandı. 


BUGÜN NELER OLDU?

Cumhurbaşkanı ve AKP lideri Recep Tayyip Erdoğan tarafından’ın “cezaevine gireceğini” ima ettiği İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dün Manisa mitingine içerisinde Kur'an-ı Kerim, Türk Bayrağı, seccade, tesbih, iki adet elbise ve başörtüsünün bulunduğu ‘cezaevi çantası’ ile katılmıştı. Yanında getirdiği çantayı vatandaşlara gösteren Akşener, “Bu çanta Yassıada’da giderken rahmetli Menderes’in, Zincirbozan’a giderken rahmetli Demirel’in, rahmetli Ecevit’in elindeydi. Bu çanta Mamak’a giderken rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in elindeydi. Kadere bakın, bu çanta Pınarhisar’a giderken de Erdoğan’ın elindeydi. Pınarhisar’a giderken muktedirlere karşı boynunu eğmeyeceğini söyleyen sayın Erdoğan, bu çantayı bugün benim elime verdi. Eğer hapsettirecekse, can baş üstüne. Buradan huzurlarınızda sesleniyorum. 1 Nisan’ı beklemeye gerek yok. Gel beni al da görelim bakalım. Ben bu çantayla Mamak’a gitmek isterim. Gerekirse ölüme giderim” demişti. 

ANLAMLI HEDİYE

Bugün seçim çalışmalarını İstanbul’da sürdüren Akşener’e partilileri tarafından benzer bir ‘hediye’ verildi. Şile’de İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı Şükrü Kuleyin ile birlikte Genel Başkan Yardımcıları ve İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyelerinin de içinde bulunduğu kalabalık bir grup, Akşener’e; Kuranı Kerim, Türk Bayrağı ,seccade ve tespih hediye etti. İYİ Parti kurmayları Akşener’e “Bizleri 12 Eylül zindanları korkutamadı sonuna kadar yanındayız sizlerle beraberiz, bizimde çantalarımız hazır” dediler.
YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, "Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yayından sonra telefonla görüştük. Eldeki imkanlarla yayının formatını bozmadan düşüncelerimizi adaylar olarak İstanbullularla paylaşmaya çalıştık.
Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı...
Başakşehir'de dehşet: Karısını öldürdükten sonra intihar girişiminde bulundu
Başakşehir'de dehşet: Karısını öldürdükten sonra intihar...