ORHANELİ’YE GÜNEŞ DOĞACAK
  • Reklam
  • Reklam

ORHANELİ'YE GÜNEŞ DOĞACAK

Millet İttifakı İYİ Parti Orhaneli Belediye Başkan Adayı İsmail Asa, "Çözüm bizde" dedi. Orhaneli Belediye Başkan Adayı Asa, projelerinin altını çizdi.

14 Mart 2019 - 13:07 - Güncelleme: 14 Mart 2019 - 13:28

Orhaneli'ye güneş doğacak diyen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı İsmail Asa, projesi 'Seracılık' ve diğer projeleriyle ile ilgili vatandaşı aydınlattı. 

"MENFAAT İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ÇALIŞACAĞIZ" 

En büyük amacının halkı işsiz bırakmamak olduğunu söyleyen Asa, "İlçemiz bünyesinde kuracağımız TARIM A.Ş. ile seracılık üretimini yaygınlaştıracağız. Bu proje ile en büyük amacımız vatandaşımıza iş imkanı sağlamaktır. Organik ve doğal olarak yetiştireceğimiz ürünleri piyasaya sunmaktır. " dedi. 

"ORHANELİ'YE GÜNEŞ DOĞACAK"

Orhaneli'yi geri kazanacağız. Menfaat için değil bizler hizmet için çalışacağız diyen İsmail Asa Orhaneliler'e müjdeyi vererek; "Orhaneli'ye Kültür merkezi yapacağız. İçerisinde Sinema Salonu, Tiyatro Salonu, Spor Kompleksi, Yüzme Havuzu yeniliği yapacağız." şeklinde konuştu. 


"TERMAL TESİS GELİYOR"

 Bu zamana kadar Orhaneli'de değerlendirilmemiş olan 17 adet jeotermal kaynağını gün yüzüne çıkarmak istediğini dile getiren İYİ Parti Belediye Başkan Adayı İsmail Asa; "Termal tesisler kurarak ilçeyi turizme kazandıracağız. Jeotermal tesis ne demek?  Yer kabuğunun çeşitli bölgelerinde ve derinliklerinde toplanmış ısının yani sıcaklığın oluşturduğu, kimyasallar içeren sıcak su, buhar ve gazlardır. Yani, bu anlamda 17 adet kaynağımız gün yüzüne çıkarılmadı. Biz onları gün yüzüne çıkartıp tesis haline getireceğiz." YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Taksim'de İranlı top cambazının gösterisine vatandaşlardan yoğun ilgi
Taksim'de İranlı top cambazının gösterisine vatandaşlardan...
İstanbul'da tıka basa yolcu dolu giden minibüs kamerada
İstanbul'da tıka basa yolcu dolu giden minibüs kamerada