Oto Test Merkezi Kafaları Karıştırdı!
  • Reklam
  • Reklam

Bursa Oto Test Mekezi Bilmecesi

11 Ocak 2021 - 11:54

BÜTÇE GÖRÜŞMELERİNDE TEST MERKEZİ İLE İLGİLİ SORUSUNA BAKAN VARANK'IN VERDİĞİ YANITTAN NE KADARININ YAPILIP YAPILMAYACAĞININ DAHİ NETLEŞMEDİĞİNİN ORTAYA ÇIKTIĞINI BELİRTTİ.

 

CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Yenişehir ziyaretinde Oto Test Merkezi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Altaca Kayışoğlu,  CHP ilçe örgütü ile birlikte Millet İttifakı ortağı İyi Parti'ye hayırlı olsun ziyaretinde Yenişehir ve Bursa'da yapılıp yapılmayacağı merak edilen Oto Test Merkezi'yle ilgili Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın kendisine verdiği yanıtı açıkladı.

 

Bütçe görüşmeleri sırasında yapımı yılan hikayesine dönen Oto Test Merkezi'nin Yenişehir'e yapılıp yapılmayacağını Bakan Varank'a sorduğunu belirten CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, "Bütçe görüşmeleri sırasında Bakan'a Oto Test Merkezi'nin akıbetini sorduğumda verdiği cevap, 'Fizibilite çalışmaları yapılıyor. Tamamı mı yapılacak bir kısmı mı yapılacak ona göre karar verilecek" dediğini belirtti.

 

Altaca Kayışoğlu, "Bakan'ın verdiği bu cevaptan şunu anladık ki, 'Yenişehir'e müjde' haberleriyle insanları heyecanlandıran bu projenin ne kadarının yapılacağına dahi karar verilememiş.

 

Buradan sesleniyorum. Bu projeyi yapacaksanız yapın, yapmayacaksanız Yenişehirlilerin, Bursalıların duygularıyla artık oynamayın. Bursa, AKP döneminde proje çöplüğüne dönen şehirlerden birisi oldu" diye tepki gösterdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kısıtlamada hafif ticari araçlar çarpıştı: 2 yaralı
Kısıtlamada hafif ticari araçlar çarpıştı: 2 yaralı
Felç geçiren hasta hava ambulansı ile şehir merkezine getirildi
Felç geçiren hasta hava ambulansı ile şehir merkezine getirildi
www.gazeteabc.com