Türk Tasarımcı’dan Azeri Milli Desenli Mayo Koleksiyonu
  • Reklam

Türk Tasarımcı'dan Azeri Milli Desenli Mayo Koleksiyonu

Türk tasarımcı Güler Baysal, Azerbaycan Kültür Bakanlığı ve Addim Gençler Birliği tarafından düzenlenen güzellik yarışmasında Azeri Milli Desenli Couture Mayo Koleksiyonu ile yer...

29 Kasım 2019 - 09:42

Türk tasarımcı Güler Baysal, Azerbaycan Kültür Bakanlığı ve Addim Gençler Birliği tarafından düzenlenen güzellik yarışmasında Azeri Milli Desenli Couture Mayo Koleksiyonu ile yer aldı.

Tasarımcı Güler Baysal, Azerbaycan Kültür Bakanlığı ve Addim Gençler Birliği tarafından düzenlenen güzellik yarışmasında Azeri Milli Desenli Couture Mayo Koleksiyonu ile yer aldı. Azeri desenlerin hikayelerini mayo ile birleştiren modacı Baysal; Azerbaycan, Rusya, Çin ve Özbekistan'dan yarışmaya katılan tüm kadın-erkek adayları giydirdi.
Baysal, yaptığı açıklamada; devlet tarafından desteklenen ilk güzellik yarışmasında yer almaktan büyük gurur duyduğunu söyledi. Baysal ayrıca Mr&Mrs Güzellik yarışmasına özel ilk kez couture mayo koleksiyonu hazırladığını belirtti.
Modacı Güler Baysal, mayo koleksiyonunda gerçek süet ve ipek kumaşları tüy, swarovski ve kristal taşlarla birleştirdi. Etkin desenleri tamamen el işçiliği ile hazırlayan Güler Baysal jüri tarafından da büyük ilgi gördü.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de ot yangını paniğe sebep oldu
İzmir'de ot yangını paniğe sebep oldu
Selim Temurci emniyette ifade verdi
Selim Temurci emniyette ifade verdi
www.gazeteabc.com