ULUDAĞ DA MI SAHİPSİZ?
  • Reklam

ULUDAĞ DA MI SAHİPSİZ?

Uludag da 1. Otleller belgeselinde yapILan ve giriş kapısında Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Burbak tabelası bulunan otoparkı işleten kişiler . Burası bizim, belediyeden kiraladık deseler de belli ki birileri Burbak'ı ve Büyükşehir Belediyesinin otoparkını peşkeş çekmiş.

19 Ocak 2020 - 21:11 - Güncelleme: 21 Ocak 2020 - 21:29

Uludag da 1. Otleller bölgedinde yapılan, giriş kapısında Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Burbak tabelası bulunan otoparkı işleten kişiler, burası bizim, belediyeden kiraladık deseler de belli ki birileri Burbak a bağlı Buyuksehir Belediyesininin otoparkini  peşkeş çekmiş.

Çalışanların sırtındaki montlar, giydikleri pantolonlar, şapkalar ve daha ne var ise tamamında Büyükşehir belediyesi ve Burbak logosu var.

Dahası kullandıkları pos makinasının çıkardığı sliplerin üzerinde özel bir şirket bilgileri var ama kullanılan fişlerin arkasında BBB logoları var.

Neden bunları kullanıyorsunuz sorusuna; "Bizim bitti belediyeninkini kullanıyoruz" diyorlar.

Akla gelen ilk soru şu ki özel bir işletmeye belediyenin malzemeleri neden verilir. Halk, otoparkı belediye otoparkı zannededursun, birileri voleyi vuruyor Uludağ'da  .

Başta Burbak ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları olmak üzere tüm yetkilileri halka açıklama yapmaya ve günde binlerce lira kazanılan otoparkın giydikleri ünüformanın sahibi olan Burbak ve Büyükşehir Belediyesine devri konusunda hassasiyetle uyarıyoruz.

Bir başka konu ise Kızak pisti konusu ki o daha vahim!
Ola ki çocuğunuzu yanınıza alıp evinizdekşi kızak ile Uludağ Mişllip parka giderseniz başta jandarma ve belediye görevlileri olmak üzere Allahın dağı Milletin malı Ukudağ'ı size kapatıyorlar.

Belirlenen ve bir işletmeciye kiralanan kızak alanının dışında kızak ile kaymak "YASAK" diyelim kızak pistine gittinz kendi kızağınız ile kaymak da "YASAK" yani uludağ'da saati 35 TL olan kızak pistinden başka şansınız yok. kızak alanı öğle ki beş yıldızlı otelin cirosundan fazla ciro yapıyor olmalı çünkü kalabalığı görünce tahmin etmekde zorlanmıyorsunuz.

Bu yanlış uygulama Bursalı ve yerli yabancı turistleri şaşırtmakla birlikte kızdırıyor. yani işin özü yanınıza boşuna kızak almayın Uludağ Kızağıyla gelene kapalı. Kızak kaymak istiyorsa mecburen yönlendirildiğin kızak alanına saati 35 TL vereceksin. yorum halkın...

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Fikret yılmaz
    4 ay önce
    Tek 35 fiyatı yazmışınız. Başka bir yere ödeme yapılmıyor mu Tek masraf 35 tl mi Başlık büyük bilgi sıfır Habercimisiniz sizde Otopark parası. Yokmu Uludağa giriş üçreti yokmu Su kaç para çay kaç para Tost kaç para Öğreteyim mi daha soruları bilgileri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Araçlarına mıknatıslı kutuyla kokain zulaladılar
Araçlarına mıknatıslı kutuyla kokain zulaladılar
Başkan Kavuş: "15 Temmuz onurlu bir direnişin ve şanlı bir zaferin adıdır"
Başkan Kavuş: "15 Temmuz onurlu bir direnişin ve şanlı bir...
www.gazeteabc.com