VEKİL KILIÇ OTO GALERİCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam

VEKİL KILIÇ OTO GALERİCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

01 Şubat 2019 - 12:10 - Güncelleme: 01 Şubat 2019 - 13:32

AK Parti Bursa Milletvekili, AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Kılıç, Bursa Oto Galericiler Odasını ziyaret ederek, Oda Başkanı Şahin Altın ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle buluştu.

Oto Galericiler Odası yöneticilerinin istek ve taleplerini dinleyen Vekil Kılıç, oto galericilerin Bursa’nın önemli değerlerinden olduğunu söyledi. Vekil Kılıç, “Bursa, üretimiyle sanayisiyle otomotiv Türkiye otomotiv sektörünün kalbi niteliğinde. Şehrimizde üretilen araçlar ve oto parçaları dünyanın dört bir yanına ihraç ediliyor. Oto galerici esnafımızda alım ve satışlarıyla bu sektörün canlı kalmasına ve Bursa ekonomisine önemli kazanımlar sağlıyor” dedi.

Milletvekilleri olarak toplumun her kesiminin sorunlarına çare olmak için çalıştıklarını belirten Vekil Kılıç, “Oto galerici esnafımızın da daha iyi şartlarda çalışması için gerekli çalışması için gerekli çalışmaları yapacağız” diye konuştu.

Milletvekili Ahmet Kılıç’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Bursa Oto Galericiler Odası Başkanı Şahin Altın da, “Bursa’da 800 adet oto galerici esnafımız hizmet vermekte. Bizler, faturalarımızı eksiksiz göstererek, vergilerimizi düzenli ödeyerek, alım-satımlarımızla Bursa ekonomisine katma değer sağlamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pendik'te bıçaklı kavga: 2 yaralı
Pendik'te bıçaklı kavga: 2 yaralı
BB Erzurumspor - İstanbulspor maçının ardından
BB Erzurumspor - İstanbulspor maçının ardından