YENİŞEHİR İÇİN HAZIRIZ
  • Reklam
  • Reklam

YENİŞEHİR İÇİN HAZIRIZ

İYİ Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ercan Özel, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ile periyodik yaptığı toplantılarını aralıksız sürdürüyor.

29 Mart 2019 - 17:08

Yenişehir'i aylardır masaya yatıran  başarılı iki yerel yönetici Yenişehir'in sorunlarına çözüm kavuşturabilmek için varla güçle çalışıyorlar. 

Millet İttifakı İYİ Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ercan Özel yaptığı açıklamada:

"Yenişehir'de yapılan  kamuoyu araştırmalarında öndeyiz. Her gittiğimiz yerde  halkımızın çok büyük bir teveccühü ile karşılaşıyoruz. Yıllardır Yenişehir halkı mutsuz, umutsuz, taze bir kan, genç, dinamik, heyecanlı bir ekibi göreve getirmek istiyor. Yenişehir'de herkes kendilerine rızkın Allah tarafından verildiğini çok iyi biliyor. Siyasi partilerin ekmek vermeyeceğinin, aş vermeyeceğinin herkes farkında işte bu doğrultuda Sayın Bozbey ile birlikte Yenişehir'i ayağa kaldıracak muazzam projeler hazırladık. Bunun için de 1 Nisan sabahını bekliyoruz. Halkımıza güveniyoruz. Tekrar bir yanlış yapmayacaklarını, Yenişehir'in geleceği için oy kullanacaklarından eminiz. Aksi takdirde verecekleri yanlış bir karar ilçemizin tam 5 yılına mal olacak. Herkes şundan emin olsun ki, Yenişehir'de yarınlar dünden daha iyi olacak." dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polisten kaçan otomobil 4 kişiyi ezdi
Polisten kaçan otomobil 4 kişiyi ezdi
Sahipsiz elbise ve ayakkabı ihbarı sahil ve kıyı emniyetini harekete geçirdi
Sahipsiz elbise ve ayakkabı ihbarı sahil ve kıyı emniyetini...