Bayburt Üniversitesi Spor Kulübü dart sporcuları ’Zafer...
Reklam
  • Reklam

Bayburt Üniversitesi Spor Kulübü dart sporcuları 'Zafer Bayramı Dart Turnuvası'na katıldı

Bayburt Üniversitesi Spor Kulübü Dart Sporcuları, Zafer Bayramı'nın 98. yılı münasebetiyle düzenlenen 'Zafer Bayramı Dart Turnuvası'na katıldı.Türkiye Bocce Bowling ve Dart...

01 Eylül 2020 - 09:06 - Güncelleme: 01 Eylül 2020 - 09:06

Bayburt Üniversitesi Spor Kulübü Dart Sporcuları, Zafer Bayramı'nın 98. yılı münasebetiyle düzenlenen 'Zafer Bayramı Dart Turnuvası'na katıldı.
Türkiye Bocce Bowling ve Dart Fedarasyonu koordinesinde gerçekleştirilen 'Zafer Bayramı Dart Turnuvası'nda büyükler kategorisinde 18 sporcu yer aldı. Oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçen turnuva, pandemi sürecinden dolayı uzaktan bağlantı yöntemiyle gerçekleştirildi.
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde gerçekleştirilen turnuvaya Bayburt Üniversitesi Spor Kulübü Dart Sporcuları da katıldı. Bayburt Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Dart Salonundan online olarak turnuvaya katılan sporcular dereceye girmek için mücadele ettiler.
Turnuvada oldukça başarılı performanslar sergileyen Bayburt Üniversitesi sporcuları, üniversitenin kendilerine sunduğu birçok imkândan yararlanarak, yeni normalleşme sürecinde de dart, okçuluk ve bowling gibi çok fazla fiziki teması gerektirmeyen branşlarda çalışmalarını sürdürüyorlar.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YILDIRIM'DA 'PEMBE' FARKINDALIK
YILDIRIM'DA 'PEMBE' FARKINDALIK
Bu da ‘Nasıl Başladı? Nasıl Bitmedi?’ Örneği
Bu da ‘Nasıl Başladı? Nasıl Bitmedi?’ Örneği
www.gazeteabc.com