Bursa'nın Mudanya ilçesinde sel yıktı geçti!
Dün gece yağan yoğun yağmur nedeni ile Mudanya'nın Trilye ve Kumyaka mahallelerinde sel meydana geldi.Sel önüne kattığını denize döktü.Mudanya belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri canla başla mücadele verdiler.Bursa valisi Mahmut Demirtaş, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve İyi Parti Mudanya İlçe Başkanı Ersin Erdönmez gece boyu sahadaydılar. Mahalleleri temizlemeçalışmaları devam ediyor.Özellikle geçmiş dönemler de zeytinliklerin imara açılması ve dere yataklarının kapatılması sonucu, geçtiğimiz aylarda da Mudanya merkezde bir sel felaketi yaşanmıştı. Ara Haber / Bursa
Dün gece yağan yoğun yağmur nedeni ile Mudanya'nın Trilye ve Kumyaka mahallelerinde sel meydana geldi.Sel önüne kattığını denize döktü.Mudanya belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri canla başla mücadele verdiler.Bursa valisi Mahmut Demirtaş, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve İyi Parti Mudanya İlçe Başkanı Ersin Erdönmez gece boyu sahadaydılar. Mahalleleri temizlemeçalışmaları devam ediyor.Özellikle geçmiş dönemler de zeytinliklerin imara açılması ve dere yataklarının kapatılması sonucu, geçtiğimiz aylarda da Mudanya merkezde bir sel felaketi yaşanmıştı. Ara Haber / Bursa
İyi parti ilçe başkanı Ersin erdönmez ve İl Teşkilat başkanı Fehim çaptık ile birlikte İyi Parti Mudanya ilçe yönetimi sahada Trilyelilerle birlikte omuz omuza.