Vapur seferlerinin iptal edilip edilmediği vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. 29 Kasım 2023 Çarşamba günü İDO - BUDO feribot seferleri de dahil olmak üzere birçok kişi arama motorlarında konuya dair sorgulama yapıyor. Peki, bugün vapur seferleri iptal mi oldu, hangi seferler iptal edildi? İşte Şehir Hatları, İDO ve BUDO'dan yapılan açıklamalar ve 29 Kasım 2023 Çarşamba günü iptal edilen vapur seferleri ile ilgili detaylar...
Maltepe-Adalar
Adalar-Beşiktaş
Bostancı-Karaköy-Kabataş
Rumeli Kavağı-Eminönü hattı seferlerimizin Beşiktaş ve Ortaköy İskelesi uğraması
Beşiktaş-Kabataş-Karaköy-Kasımpaşa-Sütlüce-Eyüp
Kabataş-Adalar
Ortaköy-Beşiktaş-Eminönü
Kadıköy-Kasımpaşa-Fener-Hasköy-Sütlüce-Eyüp
Kadıköy-Üsküdar-Ortaköy
Kadıköy-Beşiktaş
19:30 Eminönü-Çengelköy
Çengelköy-Kabataş
Küçüksu-Beşiktaş-Kabataş
Kadıköy-Kabataş
VAPUR SEFERLERİ İPTAL Mİ?
Vapur seferleri iptal edildi.Şehir Hatları'dan yapılan açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerin ikinci bir duyuruya kadar yapılamayacağı belirtildi.Ardından yayımlanan duyuru ise şu şekilde:''İstanbul Liman Başkanlığı kararı ile İstanbul Boğazı elverişsiz hava koşulları sebebiyle yerel deniz trafiğine kapatılmıştır. Tüm seferlerimiz ikinci bir duyuruya kadar yapılamayacaktır. "İPTAL EDİLEN VAPUR SEFERLERİ! (29 KASIM 2023 ÇARŞAMBA)
Bostancı-Moda-Kadıköy-KabataşMaltepe-Adalar
Adalar-Beşiktaş
Bostancı-Karaköy-Kabataş
Rumeli Kavağı-Eminönü hattı seferlerimizin Beşiktaş ve Ortaköy İskelesi uğraması
Beşiktaş-Kabataş-Karaköy-Kasımpaşa-Sütlüce-Eyüp
Kabataş-Adalar
Ortaköy-Beşiktaş-Eminönü
Kadıköy-Kasımpaşa-Fener-Hasköy-Sütlüce-Eyüp
Kadıköy-Üsküdar-Ortaköy
Kadıköy-Beşiktaş
19:30 Eminönü-Çengelköy
Çengelköy-Kabataş
Küçüksu-Beşiktaş-Kabataş
Kadıköy-Kabataş